Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen méretű cross kerékpár...

Milyen méretű cross kerékpár illik hozzám?

Figyelt kérdés
193 cm vagyok.
2017. júl. 22. 12:31
 1/3 szlory ***** válasza:

21.5" vagy XL vagy 63cm. Attól függ, mi a méretezés a kiszemelt típusnál. Használd ezt a pontos tájékozódáshoz: [link]


Cross gépeket hol trekking, hol MTB méretezéssel árulják, szóval mindkettőt nézd meg.


Belső lábhosszt is próbálj megmérni.


Ezek után már kis eséllyel nyúlsz (nagyon) mellé. Ennél közelebbit már csak az élő próba és/vagy egy bike-fitting tud megadni.

2017. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem gepida alboinom van, 52-es vázzal. 180cm vagyok, viszont nő. A bringám is női vázad, férfiba nagy lenne, vagyis fel tudnék rá ülni és jo is lenne, de a váz zavarna, ugy mar nagy lenne picit. Te magasabb vagy nem sokkal de valsmivel nagyobb kene. Nezz utana googleba, viszonylag ki lehet szamolni.
2017. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!