Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi szinten kerékpározunk,...

Killer469 kérdése:

Napi szinten kerékpározunk, futás akkor mennyi idő múlva fogjuk észrevenni a változást? TROLLOK OF PLZ.

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 21:46
 1/4 anonim válasza:
érdemes lenne mérni hogy pontosan mennyit futsz vagy kerékpározol ,ha fogyásra gondolsz akkor az étkezésre is figyelmet kell fordítani ,így kerülhetsz kalória deficitbe ,tehát többet égetsz el mint amennyit beviszel és ez hidd el a mérlegen is látszani fog akár már egy hét alatt. vannak egyébként oldalak ahol a súlyodhoz és magasságodhoz képest ki tudod számolni hogy pl 30 perc futással kb. mennyi energiát égetsz -ha formásodni szeretnél akkor pedig jó lehet egy fotót készíteni még jobb lemérni a combod körfogatát menni fognak a centik egy kis kitartással !
2017. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha napi szinten letekersz a kocsmába, aztán hazaérve betolsz egy fél méteres sütőkolbászt fél kiló kenyérrel, akkor hamar észre fogod venni a változást..csak éppen a változás alatt tripla tokát meg térdig érő úszógumit értek.


itt a lényeg azon van, hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel. tehát oda kell figyelni hogy mit és mennyit eszel és hogy mennyit mozogsz, milyen intenzitással, milyen terepen, milyen időben, van e szembeszél, hogy hány kiló vagy, stb..úgy tudom, 7000 kalória minuszt kell elérni hogy egy kiló zsírt veszíts..ezt legrövidebb egy hét alatt lehet elérni úgy, hogy ne legyen túl megterhelő a szervezetednek. kerüld a cukros lisztes feldolgozott élelmiszereket, akkor máris nyert ügyed van...meg persze mozogj sokat..

2017. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva vettem észre egy pici változást. Minden nap letekertem 30-40 km-t, semmi édességet nem ettem, se gyors kajákat, üdítőket, és ha este farkas éhes voltam, akkor is max egy pirítós vízzel.
2017. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy este szabad és kellene is enni, csak a szénhidrátot kell kerülni..ami a kenyérben sok van így a pirítósban is, de attól még jó dolog amit csinálsz, csak egy tippet adtam, rajtad áll hogy megfogadod-e
2017. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!