Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklitúra előtt használ, ha...

Biciklitúra előtt használ, ha biciklizés helyett futok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem lesz alkalmam biciklivel edzeni, mert nem leszek otthon, pár nappal indulás előtt érek haza.

A túra hosszú lesz.



2017. júl. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A semminél jobb, de azért nem ugyanaz.
2017. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen használt. Ha teljesítménytúra, akkor viszonylag lassú, de sok alkalmat (napi 2 akár) célozz, kb 1-1.5 órás menetidővel. Ha izmosabb pedálozás, de több szakaszra bontva, akkor 1 órás, gyors köröket fuss le. Pár nap alatt kérdéses a hatás, de 1 hét után nekem már jelentősen javított a menetidőkön és a teljesítményen.
2017. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 19. 21:12
 4/4 anonim válasza:
En amikor egyszerre sokat biciklizem vagy megerőltető mert nehéz az utánfutó akkor alig bírok lábra állni:D szerintem nem segít de belerazodsz majd 1-2 nap utan a túra közben. Bar kérdés hogy hova mész túrázni ezt nem tudjuk. Mert más egy Tisza-to túra mint például a Rheinweg ami tobb mint 1000 kilométer.
2017. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!