Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nem tudok viszzarázódni...

Miért nem tudok viszzarázódni arra a szintre ahol voltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve extrém sportolok (Freeride&Downhill) az első három évben jól ment minden szépen fejlődtem habár estem nagyokat mindig hamar továbbléptem sosem hatott meg. Aztán úgy hozta a sors hogy az eséseknek ára lett műtétem volt miattuk amit szerintem jól viseltem de valami mégsincs rendben.

Amint felépültem annyira hogy visszatérjek a sporthoz valami megváltozott már egyáltalán nem megy úgy mint régen eleinte azthittem később jobb lesz de nem már több mint egy éve nemtudok visszarázódni folyton elesek bénázok nem sikerül úgy ugranom ahogyan kellene.Ha hívnak a többiek folyton találok valami kifogást miért nem megyek. Talán tudat alatt félek? Járt már valaki hasonlóképpen?

18f



2017. aug. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
én is erre gondoltam, hogy ha be nem vallod magadnak, de már tudod, hogy milyen ára van 1-1 esésnek és félted magad. De ez normális.
2017. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális hogy van bennem félelem. Talán. De sosem lépek túl ezen?! Imádom ezt a sportot nem szeretném abbahagyni sok munkám van benne
2017. aug. 22. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyik télen (2-3 éve) elcsúsztam egy kanyarban. Semmi bajom nem lett, csak kellemetlen volt. Azóta nyáron is lassabban megyek ott. Nem tudom a régi tempóval bevenni, és máshol is visszavettem, pedig tudom, hogy az egyedi (el)eset(t) volt, elég lenne hasonló időjárás esetén lassabban menni.


Nem megy, az agyam blokkol(ja a lábamat kanyarban).

2017. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nálam is hasonló a helyzet csak nekem már minden ugró előtt az villan be hogy is fogok most elesi :/
2017. aug. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!