Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen az Óbudai Kaszások...

Milyen az Óbudai Kaszások kosárlabda csapata? Milyen szintre lehet jutni, ha ott kezd kosarazni egy gyerek?

Figyelt kérdés
A 3. kerületben lakunk, az elsős fiam nagyon sportos, jó mozgású minden labdajátékban, kosarazni szeretne. Tudtok közelebbit a Kaszásokról, mennyire számít erős egyesületnek, hosszú távon milyen szintre fejlődhet ott, milyen a szellemiség, edzések? Vagy más lehetőség a közeli kerületekben?

2017. márc. 30. 19:42
 1/2 anonim válasza:

Attól függ hogy fiú vagy lány vagy. Ha fiú akkor normálisabb edzést kapsz, de amint pénzt tudnak belőled kicsikarni, le vagy szarva. Ha lány vagy akkor NE menj oda. Nem foglakoznak a lány szakosztállyal, normális edzőt se kapnak.

NE MENJ ODA!!!

(Ezt mind tapasztalatból mondtam 7 évig jártam oda mielőtt megelégeltem ezt a sz@rt.)

13/L

2018. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És még annyit hogy szerintem a fiadat inkább vidd egy kicsit messzebb, mint a Kaszásokba.
2018. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!