Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hordozható kézi pumpa országút...

Hordozható kézi pumpa országúti bringához?

Figyelt kérdés

Olyan kis pumpát keresek, ami legalább 8 barra fel tudja fújni a gumit. amiket én látok neten azok közel se képesek erre. Országúti bringások ti mit használtok? Vagy hogy oldjátok meg, pl defekt után a pumpálást?

És előre is köszönöm azoknak a válaszát akik a defektvédelmi megoldásokról akarnak előadást tartani, ismerem a módját, de az ördög soha sem alszik és nem bírnék nyugodt szívvel elindulni messzire pumpa nélkül. Most vettem országúti bringát, azért vagyok még elég tapasztalatlan. Köszi a válaszokat



2017. szept. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni patronos kerékfujot.bele teszel egy co2 patront es felfujod a kereket pillanatok allatt. 2-3 ezer ha jol emlekszem
2017. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja hogy ennyi? azokat alapból átugrottam, azt hittem az a lustáknak van akik nem akarnak pumpálni :DD bocsánat. köszi a válaszod, megnézem akkor azokat is
2017. szept. 19. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány barra fújja az ezerpárszáz forintos lidis, de elég keményre, hogy ne üssem fel, esetleg benzinkúton még ráfújhatsz meg ellenőrizheted a nyomást (kell hozzá egy ~100 forintos átalakító). Nekem csak az volt a szempont, hogy beleférjen a nyeregtáskámba és legyen csöve, mert úgy nem kell attól félnem, hogy kiszakítom a szelepet.
2017. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

@3: benzinkúton az 5,5 bar már nagyon jónak számít. Outi gépeknél inkább fordítva működik a dolog: benzinkúton felfújhatod annyira, hogy ha szerencséd van kibírja addig, amíg normális pumpához jutsz. Erre a lidlis minipumpa is alkalmas...

Az SKS, BBB gyárt olyan pár grammos minipumpákat, amelyek 10-12 bart is tudnak. Az igazb hogy egy műhelypumpához képest ezekkel kínszenvedés ekkora nyomásra fújni a gumit, de útszéli szükségmegoldásnak megteszi. Még mindig jobb, mint lapos kerékkel hazatolni vagy túl alacsony guminyomással kockáztatni.

2017. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!