Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magellan polarx manual-ba...

Magellan polarx manual-ba ahead kormánycsapágy való?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy az, mivel a tapered a drágább gépekre jellemző..gondolom 1 1/8 ahead
2017. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:

Attól függ, milyen villát teszel bele. Ha aheadest, akkor aheades csapágy kell. Ha meneteset, akkor menetes.

Mondjuk ez utóbbi ma már ritka, mint a fehér holló...

2017. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ahead, integrált, vagy félintegrált?
2017. okt. 12. 23:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ahead helyett hagyományosat akartam írni.
2017. okt. 12. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Félintegrált..de ha megvan a bicikli akkor látod, hogy vagy-e a csapácsnak egy kis pereme a homlokcsőnél..ha igen, akkor félintegrált..ha a teljes csapágy a homlokcső belsejében van "eldugva" akkor integrált.
2017. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van-e*
2017. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5.: Hát ebben semmilyen kifelé álló peremet nem látok, mármint a homlokcső belsejében. Alul és felül is van egy 22mm hosszú rész, gondolom a csésze helye. Rá is van írva, hogy 22x7, ami azt jelenti, hogy 22mm hosszú csészét is tud fogadni, és alul 7mm az anyagvastagság.


Azért kérdezem, mert láttam egy polarx-et, amit félintegrált kormánycsapággyal hirdetnek, és ez bekavart.

2017. okt. 12. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is félintegrált kell neked, de ha nem vagy biztos benne, menj be egy szervizbe, vagy egy hozzáértő biciklis boltba és ott készséggel segítenek majd.
2017. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Holnap lövök róla képet :)

Szerintem meg hagyományos, ha fogadni kéne erre fogadnék, de az is lehet, hogy rosszul tudom.

2017. okt. 13. 00:05
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, alul-felül 34mm széles belül a fejcső. Ebike szerint ehhez hagyományos kell [link] .

Örülök is neki, mert állítólag a hagyományos erősebb, mint a félintegrált, mivel a csapágy egy külső csészében van.

2017. okt. 13. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!