Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mik a jó kerékpármárkák,...

Mik a jó kerékpármárkák, Koliken, Neuzer, Kellys, Hauser?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Scott, Specialized, Cannondale, Bianchi, Trek
2017. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én még a Hervis márkáját, a Kilimanjarot ajánlom
2017. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor amiket felsoroltam nem olyan jó márkák?


amúgy túrázáshoz keresek biciklit.

2017. nov. 1. 11:54
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy 170cm magasággal milyen kerék átmérő a javasolt a 26" vagy a 28"
2017. nov. 1. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellys komolynak mondható , a többi inkább alap bringa és fejlesztésre sem valók . Dechatlon Btwin jó ár minőség aránybn , de Hervisből még akciósan sem vennék . A méret a felhasználás módjától függ , más kell spéci sportra hegyi terepre és más hétköznapi használatra .
2017. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koliken, Hauser nálam felejtós. Szerintem a Neuzer egyáltalán nem rossz, Mistral 50-től felfelé már igény és pénztárca függvényében találsz alap, de könnyed túrázásra abszolút alkalmas és komolyabb gépeket is. Nálunk divat leszólni a hazai termékeket, pedig ez sok esetben alaptalan. A Kellys egy jó márka, jó szerkezetű és geometriájú vázzal, de 100 körül, vagy az alatt ott is ugyanazokkal a tucat felszerelésekkel pakolják tele a gépeket, mint ebben a kategóriában bármelyik márka. Amit az első válaszadó felsorolt, az egy másik liga, más igényekre. Amiről viszont lebeszéllek, az a Btwin bringák.
2018. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!