Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyiket válasszam? Tárcsaféke...

Melyiket válasszam? Tárcsafékeset vagy a nem tárcsafékeset?

Figyelt kérdés

Van 2 használt kerékpár, ugyan abban az árban, az egyiken van tárcsafék a másikon meg nincs tárcsafék. Attól félek, hogy ha a tárcsafékeset venném, hogy nem értek ahoz a fékhez mert csak V fékes biciklieim voltak.

Ti melyiket vennétek a helyemben?


2017. nov. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, van gagyi mindkettőből! Én hidraulikus tárcsát használok. Annyira igénytelen, hogy hihetetlen, semmit nem állítottam rajta, csak takarítva és olajcserére beadva van.

Írd le mindkettő paramétereit, úgy lehet mondani rá valamit!

2017. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Egyáltalán mire kell neked a bicikli?a sarki közértig elmenni vagy valami komolyabbra is akár?Mert hétköznapi hasznalatra teljesen felelsleges a tárcsafék
2017. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy a V fékes lesz, majd ha késöbb szeretnék tárcsaféket akkor veszek rá egyet. Egyépként túrákra földutakom, erdőkbe stb re használnám.
2017. nov. 2. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra jó a V-is.
2017. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!