Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ki miért szeret biciklizni?...

Ki miért szeret biciklizni? Vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 18:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabb mint gyalog vagy futva elmenni valahova :D és szeretek száguldozni,főleg 60km/h val dobon lefelé XD
2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

én azért is mert gyorsan meek meg száguldok

szeretem még 1 bár bicós cumót is :) ami jól néz ki

2010. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
a magam ura vagyok, ezért járok bringatúrázni is.. bárhova el lehet jutni, csak idő kérdése, amit pedig lehet teremteni. Külföldön pedig egész mások a körülmények is, élvezetesebb bringázni.
2010. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%

1.sokkal gyorsabb mint gyalog

2.erősíti a vádlit, combot

3.tágítja az ereket és a tüdőkapacitást növeli(jobb lesz a vérkeringés)

4.a bicózás egyfajta gerinctorna is

Én nagyon szeretek(csak jó hatása van) ;)

2010. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagyok menetrendhez kötve.

2. Élvezem.

3. Egészséges.

2010. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

szeretem, ahogy falom a kilómétereket, ingyen... a benzinárak az egekben, itt nem kell ilyesmivel foglalkozni. Tetszik, ahogy fúj a szél az aromba, és külön öröm, hogy egészséges. Erősnek érzem magam tőle, szabadságot ad.


Nem szeretek száguldani biciklivel. Egyszer el is tanyáltam, 40km/h-val mentem, olcsón megúsztam, de azért azóta óvatosabb vagyok.


Az esőt azt nem szeretem, meg a nagyon nagy ellenszelet sem. Akkor azért jobban örülnék a kocsinak :D

2010. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
62%

Én vagyok az elő(vagy egyedüli) aki nem szeret? Vagyis az az igazság, hogy nagyon szeretek, csak nem merek. Mégpedig azért mert kövér vagyok, és félek hogy megnéznek az emberek. Múltkor is mikor rávettem magam, kiröhögtek, és azt mondták, hogy bálna vagyok. :_(

Úgyhogy egyenlőre marad a szobabicikli. Pedig jön a jó idő, olyan jó lenne kint...

2010. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
*első
2010. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
07:51- es szerintem tojd le mit mondanak mások, élvezd az életed és nyeregbe fel !!
2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
És viselkedj természetesen, hogyha természetesnek veszed, hogy biciklizel, nem pedig azzal foglalkozol, hogy ez kit zavar, akkor senki nem is fog beszólni. Meglátszik az emberen, hogyha gyakorlatilag csak arra vár, h megszólják.
2010. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!