Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A háttámlás szobabicikli a...

Bambuci2 kérdése:

A háttámlás szobabicikli a lusták eszköze?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem , mert azt olvastam , hogy a hátat nem terheli feleslegesen , mert támasztja a gerincet. Ez jelent valami hátrányt fogyásnál? Úgy értem, kevésbé hatékony-e ennek a használata? Vagy klasszikus nyergeset javasoltok?

2017. dec. 6. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

A lusták eszköze? Az nem jut eszedbe, hogy esetleg olyanok is próbálkoznak otthoni testmozgással, akik mozgáskorlátozottak, súlyosan vagy tartósan sérültek, betegek, idősek?

Akik fogyókúrázni akarnak egy székben ülve, na azok lusták.

2017. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem inkább azoké akik túlkényelmesítik az életüket.

Ha háttámlásal tekersz akkor kózben tudsz filmezni,és közben kajálni...akkor ott vagy ahonnan indultál.

Max kövérebb nem leszel. De fogyni nem fogsz,és egészségesebb,fittebb sem leszel.


Ui:1nek is igaza van a beteg,öreg stb résszel.

2017. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a konditeremben mindig a támláson tekerek, mert sokkal kényelmesebb. Persze ha tehetem, akkor a rendes bringámon tekerek, de az sokkal kényelmetlenebb, pedig egy cross trekking.

Nem gondolom, hogy az elégetett kalóriák tekintetében jelentős különbség lenne a két kialakítás között. Én ha egyszer veszek, biztos háttámlásat veszek. A másik, hogy tudok közben filmet nézni, telefont nyomkodni, vagy bármit, hogy elüssem az időt, különben megölne rajta az unalom.

2017. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm visszajelzéseiteket.


Egyébként nem sértésnek szántam a lustaságot, csak gondoltam, hogy kényelmes mivoltjából kifolyólag nem annyira hatékony.

2017. dec. 6. 21:18
 5/10 Alex Fly ***** válasza:

Azoknak biztos jó, akik koruk, egészségi állapotuk, stb. miatt nem igazán tudnák használni a normális szerkezetet.

Akinek viszont nincsen ilyen problémája, annak nem látom be, miért lenne jó egy olyan eszközb amely jelentősen rontja az edzés hatékonyságát. Akkor már egyszerűbb, ha hagyja az egészet a francba...

2017. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pl lustaságból vettem, csak rossz időben használ9m, mert egyébként futok, de mikor azt nyúzom, azért választottam a háttámlásat, hogy tudjak ps4 ezni.
2017. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért csökkentené a hatékonyságot az, hogy támasztod a gerinced és nem terheled. Az emberek azért unnak rá, mert csak nézel ki a fejedből a függönyre. A szabadtéri biciklizés más, ott hat rád a környezet és annak változása, de télen a szobában csak a plafonon pihenő szúnyogra fókuszálhatsz nagy figyelemmel, másra nem. Én azt mondom, mint az utolsó, mert ő az én emberem: leülni és vagy olvasni, filmet nézni, nem utolsó sorban játszani. :D Lustaság, fél egészség! És még tekerek is mellette. ;)
2017. dec. 8. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Menjél ki a MÍNUSZOKBAN biciklizni! Az maga többet fog égetni, mint az összes pedálozás.
2017. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak megfelelő ruha nélkül kicsinálod vele az ízületeid. Nem olcsó erre alkalmas ruházatot összeállítani.
2017. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokan okosabbak itt, mint bárki. :)
2017. dec. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!