Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemény Rockrider 520 össztel...

Vélemény Rockrider 520 összteleszkópos kerékpárról?

Figyelt kérdés

[link]

Az a helyzet hogy kaptam némi pénzt karácsonyra, így már elég gyűlt össze, hogy vegyek egy komolyabb bicajt a régi sima villás schwinn csepelem helyett. Ezt néztem ki, ha van valakinek, le tudná írni , hogy milyen?



2017. dec. 26. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd a TESZTBIKE.HU véleményeket ha van fent róla , aztán nézz körül hogy akciósan mikor adják . Akkor 99 ezer az ára , jobban megéri . Ez sport gép terepre való , városba meg főútra nem hasznos ....
2017. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én lebeszélnélek erről a vételről. Nem vagyok tisztában azzal, hogy mire vennéd a gépet, de ez nem olyan terepre való, mint kinézet alapján hinnéd. Volt "szerencsém" menni vele. A villa az útja felét mozogja ki, a tag pedig elvileg állítható, de nem venni észre, és nem tudod lockolni. Ezzel a géppel mászni kínszenvedés, pumpálni fog alattad. A váltók is alsókategóriásak, az egész gép pedig dög nehéz. Használtan nézz körül hardtail bringák között, jókat (ennél sokkal jobbakat) ki lehet fogni. Az az igazság, hogy az össztelós gépek belépőkategóriás ára nem 130 ezer körül van, hanem ezt az árat szorozd meg inkább hárommal..
2017. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor szétnézek inkább a használt bicajok közt.
2017. dec. 28. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Összességében a Rockrider 520S a legjobb. Ez az összteleszkópos, amit kinéztél, csak a magyar Decathlon oldalon lehagyták az S betűt az 520 után.


Ne hallgass a #2 válaszolóra. Ennek a biciklinek nagyon jól működik a felfüggesztése.


https://www.youtube.com/watch?v=N2Il9lcbxX4


Az összteleszkópos biciklik jobbak, mint a merev vázúak.


Nincs a világon semmi, ami indokolni tudná, hogy egy bicikli kb. 160 ezer forinttól drágább legyen. Több pénzből már veszel egy motort.

2018. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Kedves utolsó, hozzászólásoddal tökéletesen bizonyítod, hogy teljesen laikus vagy. De ettől még lehetsz boldog ember!
2018. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Kedves 4.hozzászóló!

Minőségi összteleszkópos használt(!) jó állapotban lévő bicó kezdődik 160k felett, újonnan ami már Downhill versenygép az már milliós tétel felett kezdődik és nem feltétlen jobb egy motor mint egy ilyen csúcskategóriás bicikli

2019. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!