Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez a bicikli...

Skadowsk kérdése:

Szerintetek ez a bicikli milyen kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

már 2 éve használok ilyet de nemtudom hogy melyik kategórai xc től szerintem kicsit agresszívabb de trail nek meg nem mondanám szerintetek?


[link]


2018. febr. 28. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
"The Fuel EX is still one of the best trail bikes around but the 9.7 doesn’t convince as an upgrade over the 9.0"
2018. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2. : már kb másfél éve versenyzem ezzel a kerékpárral nekem nem az a célom hogy hitegessek itt mindenkit és nem is igazán érdekel hogy mit hiszel és mit nem csak szimplán meg akartam tudni a kategóriát amibe tartozik név szerint. Nem tudom hogy ilyen mentalitással hogy lehet hozzáállni egy kérdéshez de ha neked jó akkor nyugodtan :D


Thank you first ! :D

2018. febr. 28. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a bicigli láthatóan a "montenbájk" kategóriába tartozik.
2018. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te csak veszekedni akarsz 2. ?

Uram isten :D hogy lehet így élni es ekkora parasztként élni az életed? Hogy nem tudsz egy választ se adni normálisan feltettem a kérdést mert meg akartam hallgatni különböző !hozzáértők! Véleményét de magyar országon ez se megy mert neki állnak kötözködni az emberrel xD igazán büszke lehetsz magadra

2018. márc. 1. 00:15
 5/9 A kérdező kommentje:

Látod zoligyerek meg tudta válaszolni a kérdést és nem volt paraszt woww!

Zoligyerek 👍

2018. márc. 1. 00:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Wow tényleg? Mtb? Erre most kellett rájönnöd? Eddig attól féltél hogy országúti?

Már az első megválaszolta hogy trail bike, azért ilyen a stílusom mert ennyit nem tudtál megkeresni googlen és még neked jár a szád. Persze hogy amatőrnek néztelek egy ilyen kérdés után és mint olyanról, nem feltételezném hogy ilyen bringát használ. De mindegy nem veszekszek. Te meg gyakorold a googlet

2018. márc. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2018. márc. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok :D de mindenki mást magyarázott a bicómról mindig és gondoltam bedobom ide a kérdést. zoligyereknek meg már nem is vettem a fáradtságot hogy elkezdjem magyarázni a kategóriákat mert látszik hogy nem sok köze van az egészhez. :D a google ben is meg lehet keresni igazad van és mindenki mást ír ott is van aki verseny xc nek mondja van aki trail nek de örülök hogy itt is jól elvagyunk a témán már napok óta :D
2018. márc. 1. 16:17
 9/9 A kérdező kommentje:
de most hogy mondod szerintem ez országúti csak átbasztak mikor vettem fura is volt hogy rugózik össze vissza meg ilyen nagy kerekei vannak
2018. márc. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!