Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen országúti kerékpárt...

Zátrok Huba kérdése:

Milyen országúti kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés
Vegyek egy Btwint trónon 100 át vagy van testvérének egy Giro-ja de egy két külön ki tört meg külsőt belsöt mindenképpen cserélni kell. Melyiket lenne érdemes a Btwint vagy a Girot FELÚJÍTANI?
2018. márc. 1. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé elgépelted az egészet, leírhatnád értelmesen. Mivel van szerelve az a "giro"? Ha sokkal jobb mint a (gondolom Triban-t akartál írni) akkor lehet, hogy felújítanám, amennyiben csak néhány küllő meg gumibelső kell bele. De lehet hogy a váltójával is van valami vagy mással, az már drága mulatság. Elsőre jó a btwin is
2018. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést de az autó korrektor ki javította. A testvéremé a kerékpár nem tudom a pontos márkáját ő is meg régebben vette használtan csak annyi van rajta hogy Giro nem tudom hogy ez valami márkának az egyik modellje vagy valami. Akkor ezt lenne érdemesebb felujitani? Mert akkor bandázst kéne cserélni kerekeket bowdent meg fékeket váltott és akkor már ott vagyok mint a Btwinnél és az még is új és nem nagyon kell rá költeni nagyon szépen köszönöm a válaszát.
2018. márc. 1. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy normális fék és váltó is többe kerül 100ezernél nem is beszélve a gumikról amikből a jók szintén drágák szóval akkor mindenképpen a btwint vedd meg szerintem.
2018. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bármi mást vegyél csak ne dechatlonos biciklit. Az mindennek a legajja. Nem kell többszáz ezres országutiban gondolkodni de a helyedben vennék egy használtat valami kerékpárszervízben ahol árulnak is és azt feltuningolni.
2018. márc. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!