Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárt szeretnék...

Országúti kerékpárt szeretnék vásárolni 350, 000Ft-ért, vagy az alatt?

Figyelt kérdés

Elsősorban versenyzésre szeretném használni szóval ez az elsődleges szempont (de ha olyan kerékpár, ami nem kifejezetten versenyzésre van kitalálva, de kategóriájában vagy ár-arány értékben kiemelkedő azt is szívesen megnézném). Illetve mindenképpen újonnan szeretném vásárolni.Emelett lehetőleg ne csak egy nevet írjatok hanem indoklást is szeretnék kérni mellé(esetleg linket is, ha van olyan hely ahol az adott biciklit kedvező áron lehet megvenni).

És persze legyenek szívesek csak olyanok írni, akik úgy érzik hogy tényleg értenek a témához, mert nekem elég fontos, hogy mire költöző el ennyi pénzt.

A válaszokat előre is köszönöm.



#bicikli #versenykerékpár #kerékpár országúti kerékpár
2017. júl. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
nekem van versenybringám elég komoly, de soha nem indulnék semilyen versenyen, csak extra hosszú távokat szoktam tekerni egyedül, a saját teljesítményem növelése érdekében, mert ez állít kihivás elé. Haverom mesélte, hogy égett a pofájáról a bőr, amikor a 600ezres bringájával ment el versenyezni mert a többieké sokkal komolyabb volt. ez egy nagyon drága sport, 350.000ért is kapsz jó biciklit, de messze van még a profi verseny szinttől. inkább maradj meg a saját magad szórakoztatásánál vele. Az enyém használtan volt 530.000 nagyon áron alul, aztán fékezésnél nagy sebességnél a méreg drága magas peremes karbon felni durrant egyet és széthullott az egész kerék...jó hogy a durranáskor már úgy megijedtem, hogy leugrottam a bicikliről és félig meddig az árokpartra érkeztem. így is eléggé lenyúztam magam. Azóta alu bringát használok, semmi karbon.
2017. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy akkor a 350 ezres bringával is verni fogod azokat akiknek 1,5 millás van. (és nem kell SOKKAL jobbnak lenni)
2017. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

VÁLASZ AZ ELSŐNEK: Egyesületben sportolok így általában a saját korcsoportomban vagy max. 1-2 évvel idősebbek ellen szoktam versenyezni.És ezzel a 350,000-rel egyáltalán nem számítanék "visszamaradott akkor" mert másoknak sincs ennél lényegesen jobb kerékpárjuk sőt, az átlag valószínűleg ez alatt van.

Amit még a karbon illeti az ebben az árkategóriában a villa szokott karbon lenni és esetleg a nyereg sőt még még pár apróság.

2017. júl. 18. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 300 volt újonnan a bringám, ha most vennék akkor csakis használtat, sokkal jobb felszereltséggel lehet kapni az árban.
2017. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!