Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek hétvégén lesz...

Szerintetek hétvégén lesz eléggé jó idő?

Figyelt kérdés
18-20 fokot mond hétvégére, szerintetek lesz annyira optimális a hőmérséklet, hogy rövid bringás cuccba lehessen egyet tekerni? :)
2018. márc. 6. 20:08
 1/9 anonim válasza:
Szerintem igen.:)
2018. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szlory ***** válasza:
Igen. Csak csurom sár leszek a taknyos utaktól. :)
2018. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

A rövidet nem erőltetném még. Legalábbis térdvédőt nem hagynám le.

Frász tudja, mi lesz hétvégén, meg hol mennyire lesz igaz az a 18-20 fok.

2018. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem..szerintem bejön a jóslat, nálunk Veszprém megyében süt már a nap. Maradjon is így. Sajnos elég kiszámíthatatlan. De azért rövidben nem indulnék el, az utak meg mocskosak lesznek. Ha téged ez nem riaszt el akkor jó tekerést. Én is nagyon mennék már de nem akarom fél óra bringázás miatt mosni a sós latyakot a bringáról meg a ruhámról
2018. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, függ attól hogy valóban hány foknak fog tűnni az a jósolt 18-20, meg mi lesz belőle egyáltalán. - Meg persze ha megjön addig az új SPD cipőm, ha nem akkor igazából lehetne 30 fok is. :D - Igazából csak egy fél max 1 órás kört akarnék tenni hogy kipróbáljam, nem akarok anaerob szintű edzést csinálni még. :) Ha lenne egy 20 fok, akkor egy fél óra gurulás beleférne. Jöhetne már végre a május... Már minden bajom van. :D
2018. márc. 7. 12:27
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Én már nyomom, még lájtosban, de már gurulgatok egy hónapja. szigorúan csak plusz fokban, leszámítva esti 1-2 km-es A-ból B-be közlekedést.

Monti meg trekking, az országútit én is hétvégén tervezem először elővenni.

2018. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szlory ***** válasza:
Szóval.. nem jött be a jóidő. :D
2018. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Nálunk spec. de, bejött. Kicsit szeles, de napos, meleg idő volt.

Éjjel kezdett esni.

Elő is ástam a pacit.

2018. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is bejött, voltam is lent. :D Egyáltalán nem volt hideg, nem mondom hogy nyári 38°C hőérzetem volt, de mama tempóban, rövid szettben teljesen jól megvoltam. :) Amúgy is csak ez volt a célom, nem most akartam elkezdeni a sparta edzést. :D
2018. márc. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!