Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen maszkot vegyek?

Milyen maszkot vegyek?

Figyelt kérdés
Mivel jön a jó idő, szeretnék biciklivel suliba járni, csak az a baj hogy egy forgalmas út mellet kell mennem, és nem túl egészséges a kipufogó gázt nagyon belélegezni. Az lenne a kérdésem, hogy milyen maszkot ajánlotok ami nem túl drága, kényelmese is, és meg felel a problémának. Van egy egyszerű nyaksálam az is meg felelne a célnak, hogy szűrjön? A válaszokat előre is köszönöm

2018. márc. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze jó az is, 500 forintért kapsz már, de biztos van olcsóbban is. Én annyiért vettem
2018. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő szűrővel ellátottról beszél!

Mind szűr, inkább a komfortban különböznek. Sportoláshoz valót keress, mert sokkal több párát képzel alá. A szűrőbetét legyen mosható, cserélhető. Fedje le teljesen az arcod, ne álljon el. A betétek ára még a kérdés, van amibe majdnem drágább, mint egy új maszk!

2018. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szlory ***** válasza:
SupAir FFP2SL VO paneles aktívszenes részecskeszűrő - 650 Ft. Elhasználod, veszel másikat. Ha olcsón szeretnéd megoldani, ezt javaslom. Ha hosszú távon és lesz*rod, ki mit gondol, akkor a 3M 6000-es szériája, vagy ugyanez bőrirritáció esélye nélkül a 7500-as szériája. Hozzá 2138-as vagy 2128-as körszűrő betét. (Aktívszenes mindkettő,de a P3 kisebb részecskéket képes megfogni, mint a P2 - ld. vonatkozó EN szabványok..)
2018. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
...Hopp, nyomtam egy "Send" gombot.. szóval nekem van 7500-as, 2138-cal szerelve, hosszú évek óta. Komoly sprinteléshez is használtam már, nyilván terhelő a légzés, de nem párásít szemüveget, lehet benne beszélni, könnyű akár menet közben feltenni-levenni, nem pattogzott ki a bőr alatta, stb. Jellemzően aszfalton, 10-20 km megtétele, 20-40 közötti tartós sebességekkel. Picit nagy - optikailag, de amúgy semmi baja.
2018. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 13. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!