Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » CYCO trekking 90 ezerért az...

CYCO trekking 90 ezerért az ALDIban? Megéri?

Figyelt kérdés
Holnaptól eksönözik férfi és női kiviztelben . SHIMANO agydinamó led lámpák stb , jól is néz ki .
2018. márc. 21. 15:16
 1/5 szlory ***** válasza:

Ez bár ömlengősebb, de benne van, amit írnék most róla neked. :)


[link]


A jó pont, hogy 3 év garit adnak alkatrészekre, 1-et vázra. Kelleni fog, 3 év alatt szerintem legalábbis esélyes - ha használod. A rossz pont, hogy nem látom, mivel szerelik fel, nincs nálam kattalógus. De ha ez még mindig 18 kilós, akkor azért ennyiből lehet 16 kilós gépet is kihozni.


Dekatlonban ennyi most (is - no akció) a "Hoprider 100" női/ffi, 16.5 kilóval. Mérlegeld, de minden esetre megéri elgondolkozni a Cyco-ról.

2018. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:

Kb. korrekt ár. 1-2 éve megnéztem ezeket a gépeket; gondolom hasonló felszereléssel szerelik a mostaniakat is. A váz jónak tűnik, az agydinamós világítás egy igen jó pont, az apróságok rendben vannak.

A hajtásrendszer természetesen a legalapabb Tourney és Altus szettekből összeválogatott 3×7 sebességes rendszer, a reklám és parasztvakítás érdekében felszerelt, teljesen felesleges Deore hátsóváltóval megfejelve.

Összességében azt mondanám, hogy mivel német érdekeltségű áruházról van szó és a termékeik a német előírásoknak is meg kell feleljenek, így mindenképpen el kell érniük egy minőségi szintet. Szóval ezen az áron egy használható kerékpárt kapsz -persze nem kell tőle csodákat várni...

2018. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi két éve vettünk két ilyen biciklit -- egy női, egy férfi -- az ALDI-ban. Azóta is örömmel használjuk. Előtte alaposan körbejártuk a kapható bicikliket. Hasonló minőségű és felszeretségű biciklit kerékpárboltokban körülbelül másfélszeres áron kaptunk volna, úgy 130-140 ezer forint körül.

A biciklik nagyon jól beváltak, kényelmesek, jól állíthatók. Semmi műszaki probléma nem volt velük eddig. Nekünk bevált, bátran ajánlom másnak is.

2018. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ettől drágábbakat láttam , egyik GENESIS volt ami 205 ezerről 135 ezerre .Pár dologban komolyabb volt a tartozék és a felszerelése .
2018. márc. 21. 23:22
 5/5 szlory ***** válasza:

Szokott ennyiért lenni másnak is hasonló kaliber. Ezért írtam, pl. Decathlon Hoprider, folyamatosan kapható, forintra ennyiért. Azért nem talált pénz, meg kihagyhatatlan akció a dolog. :)


Viszont ma reggel benéztem hozzájuk: a mostani kerékpároskabátjuk 4e pénzért: jó. A Pumpájuk 2.5e-ért jó. A kesztyű túlárazott. Az alsók elmegy kategória (még mindig szivacsos, nem géles), a felsők jók. Tisztítószerek jók. Gyereksisak jó, inmoldos, ledes, 3.5e-ért!(felnőtt sztem nem szellőzik annyira, ahogy kéne). Fémkosarak előre-hátra jók, megerősített, jó áron. Hátizsákok gyérek, aláizzadós fajták és mellé elég picik. Gumibelső defektgátlóval töltve: megér egy misét. Az állványt fejlesztették hosszú évek után, nagyobb a teherbírása, de drágult is és még mindig nem az igazi. Bringa nem volt (már). Az itatóhátizsákokat és egyebeket nem nagyon néztem / nem jut már eszembe. Jelentés vége. :D

2018. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!