Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt tudnátok...

Milyen kerékpárt tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Egy kisvároson belüli közlekedésre lenne. Hetente 1-2x használnám kisebb távokra, szóval nem sportolásra vagy éppen nagy távolságokra kell, csak ha mondjuk el kell mennem egy 4-5 kmres távra, akkor ne autóval menjek és a gyaloglás időigényességét megússzam.


1-3 sebességes váltó elég.


Kinézetre kicsit mountenbikos lehet, de funcionalitásra egyátalán nem kell olyan. Magyarul nem akarom, hogy a régi vékonykerekes campingekre hasonlítson :) Vagy éppen a hollandoknál használt biciklikre (Egy ideig kint éltem, ott az volt a norma de az itthoni utakon furán nézne ki).


Szóval egy nem feltünő nem túl jó vagy túl rossz bicikli kéne amit alig használnék és akkor is csak kis tárva. Újonan és használtan is ajánlhattok, vagy akár egy webshopot is linkelhettek ami bevált nektek.


60-80 ezerig mennék fel maximum, de minél olcsóbb annál jobb.



2018. márc. 30. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiért vegyél használt trekkinget. Végülis olyan mint egy mtb de keskenyebb a kereke és általában van csomagtartó ami jó dolog + sárvédő de ha nincs akkor érdemes rá rakni. Amúgy a hollandok se hülyék hogy olyat használnak. Nem drága és a célnak tökéletesen megfelel. Én inkább azokra nézek furán aki traktorkerekes fatbike-ot teker városban mert az szerinte menő. Szerintem inkáp kisbrékomplexus
2018. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!