Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemányek az alábbi kerékpárr...

Vélemányek az alábbi kerékpárról, van aki használja, tekeri?

Figyelt kérdés

Csepel Woodlands Cross 2.0 28-as


Hobbyból szeretném megvásárolni,főleg városba aszfalton fogom használni,de néha földúton is ha úgy alakul. Illetve mekkora váz lenne nekem megfelelő,szerintem 19" ahogy olvastam 180-182cm vagyok.

Köszi előre is.



2018. ápr. 6. 00:20
 1/2 szlory ***** válasza:

A 19" szerintem is jó lehet ahhoz a magassághoz.


Ezekre a cross gépekre igen alpári teleszkóp-modelleket tesznek, a nagyobb buckáknál ugyan segít, megmozdul, de ésszel és némi átlagemberi ügyességgel semmi komoly szükség rájuk. Tehát vagy primitívebbé tenni merev villa irányba, vagy felokosítani legalább egy átlagos 29er MTB teleszkóppal. A "néha földúton" miatt nem kéne teleszkóp. Tehát erre inkább "fecsérled" a pénzt ennél a típusnál.


Viszont a Promax fék, Csepel felni kifejezetten fogszívós a szememben. Nem bízom bennük (a felnit mondjuk nem ismerem, fogalmam sincs, kitől veszi a Csepel). A Csepel hajtómű szintén passz.


Én a helyedben még nézelődnék olyan cross bringák után, ami merevvillás, kb. ugyanennyiért. Szerintem ott jobb helyen lenne a pénz. És ez a vázgeometria sem szédít el, hogy "legalább szép" legyen, hamár okos nem lehet. :)


Régebben kérdezett itt valaki olyan cross bringát, ami hasonló árfekvésben volt merev villával, de sajnos nem emlékszem, milyen márka-típus..

2018. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2018. ápr. 8. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!