Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vennék egy új biciklit, max...

Vennék egy új biciklit, max 50e ft-om van rá. Milyen márkát ajánlanátok ennyiért?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, 182cm magas, inkább MTB-t vennék lehetőleg első teleszkóppal.

Átlag 5km-t, vagy kevesebbet mennék vele egy nap.



2018. ápr. 11. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Márkát nem tudok ajánlani de tesco-gazdaságos bicikliket már lehet kapni 50000-ért.
2018. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz/tudsz segíteni, inkább ne írj semmit...
2018. ápr. 11. 17:26
 3/10 anonim válasza:
100%

A Tescoban már csak az esztergomi neuzer kerékpárgyár modelljeit találod meg,ezek ugyanazt a minőséget képviselik mintha a kerékpárboltban veszel újat ugyanennyiért.

Tescoban dolgozom.

2018. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alex Fly ***** válasza:
Ennyiért újat nem...
2018. ápr. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szlory ***** válasza:

Kérdező, leszólod az első válaszolót, pedig nagyjából az egyetlen lehetőségedet adta meg!


A gazdaságos bringáiról ismert Decathlonunkban sem kapsz MTB-t első teleszkóppal 50 alatt. Jelenleg a Rockrider 340 59 990 Ft-ba kerül.


Vehetsz ellenben B'TWIN Riverside 120 trekking bicajt, teleszkóp nélkül, akciósan 45e Ft-ért. Az átlag 5km-re bőven jó lesz, nem kell oda a teleszkóp, szervizeltetni sem hinném, hogy fogod.

2018. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
Na ja. Ilyen "használatra" teljesen felesleges teleszkóp -amelyből a használhatóbbak ezen ár felett kaphatóak. Sőt még az MTB-t is feleslegesnek érzem: egy ilyen "távolság" még a legkeményebb DH-terepen is abszolválható akár outival is...
2018. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fantom83 ***** válasza:

Ha jól tudom a régi árcédulás női Budapest biciklik is 54 ezertől indulnak.

Szerintem inkább vegyél egy régi orosz 28-as biciklit,az árkülönbözetből fesd át,zsírozd le,szerelj rá lámpákat,amit kell.(lehet minőségre is jobban bírja)

Az új biciklidnek leverik a festékét,ellopják mert új,stb,stb,stb.

2018. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szlory ***** válasza:
Használt montikat 20-30 között már ki lehet fogni. Ha teló is lenne, akkor 30-40 az alja. Egy bringaszervizes nagygenerál legyen egy 10-es. Gumi, lánc, akármi, ha cserélni kéne az elején, max egy másik 10-es. És ha egy picit is jobb cuccokkal szerelték, akkor azok a világból kimennek, ha vigyáz rá az ember és legtöbbször jobbak, akár kényelmesebbek, mint bármi, amit újonnan kapsz ennyi pénzért. Még ha valami elcseszett bicaj is, ezen a rövid távon kvázi mindegy, hogyha a próbakörön rendesen viselkedik. Legrosszabb esetben továbbértékesíted veszteséggel és tapasztalatot vásárolsz abból a kb. 10e Ft buktából, ami lesz rajta. Csak egy javaslat..
2018. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem egy használt Neuzert. Látott már szebb napokat de csak esztétikailag leharcolt, műszakilag pöpec.
2018. ápr. 13. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Cruiser biciklik jobban megérik szerintem igaz csak max 26-ost gyártanak belőle de elég pöpec kis járgány, jövőhéten nekem is egy ilyen lesz és az ára sem eget rengető.
2018. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!