Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mtb kerékpárap lehet hegyre...

Mtb kerékpárap lehet hegyre fepmenni meg turázni erdőkbe is? Sportopni meg jo az alu kerekes mtb biciklik

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 08:53
 1/8 IronYpetya ***** válasza:
100%

Ó igen! Nem csak fepmenni pehet vepe, hanem turházni is, erdőkbe vagy parkopókba is.


Kérdezni meg jó az alap színvonalat megütni. Alu kerekekkel is. Mert így kb. szemetelni jöttél ide, érdemi kérdést nem látunk.

2018. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te vagy az? Minden biciklivel lehet sportopni. Ha fatbike-al mész szipárd úton túrázni az ugyanúgy sportopás mint ha országútival mennél le dh pápyán. Csak éppen egyik se oda vapó és kevésbé hatékony. Ezt az alu kerekes kérdést meg nem is értem. Meg amúgy azt se hogy valyon mtb-vel lehet-e erdőben menni. WTF..
2018. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak sok Rejtőt olvasott a kérdező, és ráragadt a Török Szultán és Fülig Jimmy stílusa:)
2018. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tanuljatok meg fogalmazni
2018. ápr. 17. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:

mi?


te vagy beb@@szva reggel 9kor


amúgy meg, nem, nem lehet. próbáltam az mtb-t se hegyre menni, se erdőbe menni, se sportolni nem lehet. az enyémet felakasztottam a nappali falára, ott mondjuk jól mutat. ilyen célokra inkább a rollert vagy gördeszkát tudom javasolni, bár a sportolás azokkal is necces. inkább csak az erdő meg a hegy.

2018. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen hülye ötletet... A hegyre traktorral kell felmenni, legfeljebb ökrös szekérrel.
2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hegyre valo MTB Bicaj turazni meg Trekkimg bicaj ennyi.
2018. ápr. 18. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen okos vagy akkor minek kérdezel ilyen alpári szar kérdést?
2018. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!