Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol vannak Németországban,...

Hol vannak Németországban, vagy esetleg a nyugati határ mentén olyan lerakatok ahol tudnák vásárolni biciklit?

Figyelt kérdés

A tesóm sokat jár németországba és gondoltam hogy kint hátha kapok jó árban egy használt, mégis jó állapotú bringát. Esetleg ha tudtok mondanátok pontos címet is ha van ilyen lerakat, vagy egyáltalán ahol vannak eladó használt bringák összegyűjtve?

Vagy esetleg más tipp a használt bicikli vásárlásra? :D

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ausztriába. Egy ismerősöm ismerősének az ismerősének az öccsének az apósa (tehát nem rokon, és még csak nem is ismerem) 150be vett karbon bicót komplett SLX cuccokkal (természetesen nem lopottat).
2018. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ausztrián belül hova?
2018. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ausztria. A cigány komáim is oda járnak ki. Úgy vettem tőlük 970ezres enduro bringát 175ezerért hogy aznap délelőtt még 150ért árulták és még úgy is lett volna rajta hasznuk. Rendőrökkel leellenőriztettem, nem körözték. De azért ritka az ilyen jó vétel. 2 évig nyúztam mielőtt eladtam 250ért és még úgy is volt hasznom pedig az se volt pénz érte. Sajnos én se tudom hogy pontosan hol vannak ezek a helyek. Régen mi is jártunk ki, de akkor még házakhoz mentünk lomtalanításkor, amit már elvileg nem szabad
2018. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na és további válaszok! :D
2018. máj. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!