Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Németországban,...

Milyen az élet Németországban, Baden-Württemberg tartományban, a svájci határ mentén?

Figyelt kérdés
Mekkora a munkanélküliség? Mennyi az átlagbér?

2014. dec. 23. 14:11
 1/3 anonim válasza:
50%
En most pont ott vagyok, de konkret valaszt nem tudok, mert magyar kozvetitocegen keresztul vagyok kimt, igy havonta olyan ezer par szaz eurot kapok, az itteniek biztos tobbet kapnak, de amugy inkabb menj Svajcba, jovo honaptol em is szerencsere mar ott leszek ujra, sokkal jobb, Nemetorszag elegge gaz meg unalams ...meg nem tudom, nem szeretek itt lenni, mert gaz,'ha mar kulfoldi munka akkor inkabb Svajcban 100%
2014. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszett.Én is inkább Svájc német részére mennék ha választani lehet.
2014. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A minimálbér 1000 euro de a bevándorlok általában 600-700 kozott keresnek, te is kb ennyit keresnél elsore.A helyiek meg akik régota ott dolgoznak azok már 3000 korul is keresnek.A munkanélkuliség nem nagy de egyre jelentosebb az arabok miatt.
2014. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!