Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mckenzie biciklit ismered?

Mckenzie biciklit ismered?

Figyelt kérdés
Olcsó női bickilit keresek,ami azért napi pár km-es tekerésre alkalmas.Csak annyit tudtam meg a fenti márkáról,hogy német gyártmány és a névre rákeresve csak használt biciklik jónnek be
2018. máj. 12. 14:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést,làtom elütöttem pár betüt,telefonról írok.


Valaki tudna erről a màrkáról picit írni,sajnos semmit se találtam róla.

2018. máj. 12. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
A márka szinte mindegy, az "csak" a vázat adja, a többi kb ugyan olyan rajta mint a többi biciklin ami egy árban van vele. De jó lenne ha belinkelnéd amit kinéztél
2018. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs képen róla,az a helyzet,hogy a jelenlegi biciklimmel komoly bajok vannak,nagyon rossz vásár volt és mindig javíttatnom kell,aki javítja srác(hobbyja a javítás és olcsó a srác) ő ajánlott hogy 30.000 ft-ért kb tudna egy elől teleszkópos és az ülése is teleszkópos női acál vázas biciklit szerezni nekem.Egy képet láttam róla telefonon ott jól nézett ki.
2018. máj. 12. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég régi darab már, meg az a teleszkóp is csak dísznek van rajta (persze szépnek biztos szép de ez az utolsó utáni szempont, ha nem látja el a funkcióját) Jó lenne ismerni a bicikli állapotát és felszereltségét, így nem lehet rá mit mondani. Meg hogy pontosan mit jelent neked a napi pár km?

Én ha nem akarnék sok pénzt áldozni egy biciklire, inkább decathlonban vennék biciklit. 100ezer alatt lehet kapni újat és ilyen laza biciklizésre sokáig jók. Találsz MTB-t és trekkinget is..gondolom nem országútit akarsz, de az is van.

2018. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-4 km-ről van szó napi szinten vidéken.Jó állapotban van,tök újnak látszik,külsőre szép,de hát nem mindig a külső számít. Shinamo váltós,acél vázas ennyit tudok.


Köszi a választ.40.000 ft felett nem annyira akarnék vásárolni,az meg nagyon kevés meg nem sok minden van.


Decatlonba én is néztem olyan 69.000 körül láttam igen jó kinézetűt.


Nem értek sajnos a biciklikhez,csak nagyon nem szeretnék mellé nyúlni

2018. máj. 12. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem. 3-4 km-re biztos jó lesz, az kb boltbajárós kategória nekem. De azért érdemes lenne valakivel megnézetned aki ért is hozzá mert "acélváz, jól néz ki, shimano váltó, teleszkóp" ezek nem épp pontos adatok. a shimano is gyárt gagyit, egy első teleszkóp (villa) ami jól működik az maga többszöröse mint ennek az egész biciklinek az ára..szóval a teleszkóp is dísz csak..nézesd meg. Szemétre még ilyen kevés pénzt is sajnálnék. Akkor már inkább többet adnék egy normálisért.
2018. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Decatlont megnézem ott B'Twin Rockrider 340 Mtb 60.000 ft-ért láttam fent és B'Twin Riverside 120 az olcsóbb volt,arról véleményed van?


Vagy mi ami női kerékpárban jó és 60-70.000 ft fölött nincs?

Vannak akik külföldről hoznak be KTM bicikliket és feljavítják olyan 40-000 ft körül árulják a közeli faluba,akik eddig vettek tőlük pár év múlva is elégedettek,az szerinted jobb választás?


Elsietni nem akarom,mert igazad van nem ér annyit,inkább várni,kicsit akár gyűjteni hozzá mint újra befürödni.


Köszi a segítséget és a korrektséget.

2018. máj. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!