Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol érdemes országúti kerékpárral túrázni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem meg az első országúti kerékpárom. Nagyon tetszik, nagyon élvezem, de sajnos a fővárosban a rossz utak, a forgalom, a villamossínek és a levegő minősége miatt nem a legjobb a tekerés. Olyan utakat, útvonalakat keresnék ahol jó minőségű az aszfalt, kicsi a forgalom és nemfog meg lámpa két percenként. Budapest környékén(Pest megye vagy a környező megyék)? Kocsiva be tudom rakni a gépet, tehát tudom szállítani, de egyelőre elsősorban közelebbi célpontokat keresnék, nem Békés megyét :)

2018. máj. 18. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyere le Érdre, innen Sóskút-Bia-Zámor-Etyek Felcsút stb mind rád vár, sokadrendű utak, tuti emelkedők :)
2018. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, mindenkèpp megnèzem!
2018. máj. 18. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Balaton, velencei tó.


Illetve ha jól tudom van bp -szentendre duna menti bringaut is. Idén tervezem én is, letekerek, megnézem milyen.

2018. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pilisszentkereszten át Párkányba (Sturovo, Szlovákia)

Ha nincs kedved a belvárosban szenvedni, vonattal elmehetsz Békásmegyerig vagy akár Pomázig

2018. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 3 Kerékpárutakat próbálgattam de rájöttem hogy az nem a legoptimálisabb, ott sok a bicikliző ötfős család kisgyerekkel, rollerező gyerkőc, kutyával kocogók, satöbbi, országúti kerékpárt meg nyilván meg akarja hajtani az ember, ezért maradnék az országúton :)


# 4 Esztergomban a hídon át Párkányba? Vagy merre?

2018. máj. 19. 18:28
 6/8 szlory ***** válasza:
holkerekparozzak.hu portálon van fent egy csomó letölthető túraútvonal, sőt, még élménybeszámolók is hozzá. Szerintem ott találsz a kívánságaid szerintit.
2018. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobogókő
2018. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 6

Köszönöm szépen, itt találtam pár jó tippet!


# 7 Dobogokő nagyon jó, már jártam arra, csak sajnos nap közben nagy a forgalom és szűkös az út.

2018. máj. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!