Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha megvettem az alkatrészeket...

Ha megvettem az alkatrészeket a biciklihez, elvihetem a szervizbe, hogy cseréljék le?

Figyelt kérdés

Nem fog hülyének nézni, hogy miért nem nála veszem meg az alkatrészeket?


Azért nem a szerelőnél vettem meg, mert eleinte a láncot gondoltam kicserélem, megvettem, aztán jött a többi hiba lánctányér stb. és elkezdtem megvenni mindent. Már 30 rongy elment ezekre a xarokra.



Rájöttem mire mindent megveszek, nyomatékkulcs és a többi, elmegy még egy húszas és felesleges, hogy 2 évente egyszer használjam őket.


Szerviz egyszerűbb és szakszerűbb, meg nekik is élni kell.

Szóval nem hajt el a francba ha odaállítok az alkatrészekkel, hogy cserélje le?



2018. máj. 20. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, elég gyakori, hogy hozott alkatrészekkel szerelnek. Mi teljes biciklit építtettünk így.
2018. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt ha nincs szerszámuk vagy nem értenek a szereléshez. De valószínűleg a munkadíj magasabb lesz vitt alkatrésszel. Nem biztos
2018. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!