Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikliszerszám kölcsönzés...

Bicikliszerszám kölcsönzés létezik?

Figyelt kérdés
Amíg meg nem jön a megrendelt szerszám, lehet valahonnan 1-2 napra kifejezetten bringa szerszámot kölcsönözni? :DD

2018. máj. 22. 17:21
 1/7 szlory ***** válasza:

"Szerszámot kölcsön nem adunk."


A mai elqrvult világban már van ilyen, hogy közösségi bringaműhely (bp), azzal persze semmi bajom, de épeszű szervizes még ismerősnek is a fenti mondatot fogja odaadni. És nem tahóságból, de ezt kivesézni nem ennek a kérdésnek az égisze alatt kell, úgy vélem. Így nem teszem.

2018. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem Magyarországon élek és egy szinte család által üzemeltetett biciklis boltba szoktam járni, ahol több, mint 300ezret otthagytam már, ők kölcsön szoktak nekem adni ezt, azt.
2018. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerelőtől vagy boltból pofám nem lenne kérni :D


Ez a közösségi dolog ez jól hangzik, találtam egyet a XI.kerületben, de az csak bizonyos napokon van nyitva és csak délután, estig.


[link]


az tök jó, hogy van ilyen.


már csak a másikat kéne megtalálni, ami a cikk szerint az Újlipótban van, hátha rugalmasabb a nyitva tartása.


[link]


de lehet ez ugyanaz csak átköltöztek a XI. ker.-be.

2018. máj. 22. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb áruházaknál vannak szerelő állványok rögzített szerszámokkal. Pl nálunk az Auchannél van ilyen. Ez Kecskeméten van. Ott is sok szerviz munkát meg lehet csinálni.
2018. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez is tök jó, nem is tudtam :)


viszont nekem elég speckó shimano szerszámok kellenének


középcsapágy csere, fogaskoszorú csere, lánc és hajtómű csere :D


Ha ilyet adna az Auchan, ott vásárolnék hálából :)

2018. máj. 23. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nem nagyon szokott lenni a nyilvános szerelőállványokon, inkább csak egy-két csavarhúzó, villáskulcs, gumileszedő, pumpa.
2018. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gyanúm :)
2018. máj. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!