Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik ilyen pumpa tartó?

Létezik ilyen pumpa tartó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy elég hülye kérdésem. Kaptam egy tök jó ki mini pumpát a bringámoz. Amit gyárilag adtak hozzá rögzítő ez a hagyományos kulacstartó alá felszerelhető, amit (bánatomra) mindenhol látni. Viszont engem idegesít, hogy így a pumpa ugye "kilóg"a vázból és folyton attól félek, hogy lerúgom útközben. Zavar. Viszont sehol nem találok olyan pumpa rögzítőt amivel normálisan fel tudnám rakni, mint egy kulacstartót is. Létezik ilyen vagy ne is keressek? (Remélem nagyjából érthető, szerintem aki látott már ilyet érteni fogja)

2018. febr. 12. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nehéz lenne lerugni. De olyat még nem láttam ami nem log ki egyik oldalra. Tedd hátizsákba
2018. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:

Azért olyan (minden) pumpatartó, hogy a kulacstartód alá fel tudd szerelni. Lerúgni nem illene, de ha ettől tartasz, akkor ne a nyeregcsövön lévő furatokra csavarozd, hanem az alsó vázcsövön lévőkre.


Gugglizz erre: "SAHOO Cycling Bike Bicycle Portable Pump Retaining Folder Bracket Holder Fitted Fixed" találni fogsz rögtön olyan képet, amin az eredeti elképzelésed szerinti termék látható :)

2018. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Havernak szintén a kulacstartó alá volt rögzítve a pumpatartó. El is hagyta belőle a pumpát!

Nagy gazban mentünk és valószínü hogy a gaz szedte ki a tartóból. Legalábbis a fényképeket visszanézve úgy állapítottuk meg, hogy mikor tűnhetett el.


Nekem SKS-Germany Airboy XL minipumpám van. Ehhez szintén olyan tartó van amit a kulacstartó talá lehet tenni és van hozzá egy pánt amivel oda is lehet fogatni pluszban a pumpát. Én még így sem bízom ezekben a szerkezetekben.

Van nyeregtáskám, abban tartom a pumpát.

A Pumpa mellé úgyis kell filt, meg gumileszedő, vagy belső. Azoknak úgyis kell táska.

Vagy ha a nagy táskával megyek túrázni, akkor meg átrakom oda.


Ha nem akarod táskában tartani, hanem mindenképpen a vázon szeretnéd tudni, akkor vegyél tépőzáras kábelkötelegőt az obiban, vagy a praktikerben és azzal tedd fel a felső csőre. Csak akkor kell alá tenni valamit - régi belsőből egy darabot például - hogy ne verje le a vázról a festéket.

2018. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Olyan, ami kulacstartó helyén középen van, nincs, éppen mert azzal a kulacstartó funkciót kiütné.


De azért van alternatíva.


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont olyanra gondoltam amit Wadmalac linkelt. Arra a szíjjas megoldásra.

Vagy ha gyors megoldást akarsz átmenetileg, akkor egy gyorskötöző a pumpa közepére, meg a vázra és nem hagyod el.

Elvágni meg el tudod, hogyha gond van és pumpálni kell.

2018. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!