Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik országúti kerékpárt...

Melyik országúti kerékpárt vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Majdnem ugyanaz az áruk, de a 'jobb' 1.0 2012-es évjárat, a basic plus 2017-es. Sajnos a 2012-esre nemis találtam leírást..


Köszi!



2018. jún. 2. 16:03
 1/3 TR75 ***** válasza:

Azt azért tudd, hogy a váltók mindkettőnél az olcsó kategóriába tartoznak, szóval ha rendszeresen használod a bringát, akkor érdemesebb lecserélni.

Lehet, hogy sokan hülyeségnek gondolják, amit mondok, de szerintem azt vedd, amelyik jobban tetszik. Ezek nem alja gagyi teszkós szutykok, de persze még nem középkategória. Inkább belépő szintű bicajok, amiken első körben a váltót érdemes cserélned (hajtássort).

2018. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azthiszem a 2012es modell lesz, igaz regi modell de ujjonnan veszem, Es habar igencsak belepo szintu a shimano a2300, jokat olvastam rola.
2018. jún. 3. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ha meg nem vetted meg, vedd figyelembe, hogy a 2012es modell amit kineztel egy nagyon agressziv forma. azon a bicajon a hosszabb tekeresek kenyelmetlenek, hatfajosak lesznek. a basic plus sokkal inkabb hasonlit egy endurace bicajra, amivel a hosszabb tavu esetleg varosi tekeresek kenyelmesebbek lesznek
2018. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!