Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Peugeot országúti kérékpárt...

Peugeot országúti kérékpárt érdemes felújítani?

Figyelt kérdés
Tehat adott egy kerékpár. Ami full gyari. Elég szép a fenyezese azt szeretnem meghagyni. Viszont ez a krómfelni egy hulladek. Szeretnem popecre megcsinaltatni, triplafalu felni. Uj bandazsolas stb stb. Érdemes kolteni rá vagy inkább egy ujat venni v 80 - 100 körül? Fékek, valto, esetleg agy, felni,
2018. jún. 5. 23:43
 1/5 szlory ***** válasza:

Fotót.


A Peugeot önmagában nem mond sokat, bár ha krómfelnis, akkor nagy eséllyel valami tucatgagyi modellről beszélünk. Ahol viszont (főleg ha öreg, 70-es évek beli) francia szabványos alkatrészeket kell találnod, ami egyre nehezebb. Gondolok itt leginkább a csapágyazásra, stucnira, pedálmenetre.

2018. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, francia rendszerű cuccok beszerzése nehézkes és korlátozott választék van (upgrade kizárva).
2018. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szlory ***** válasza:
Azért hadd hencegjek, hogy mindezek ellenére lassan kész egy szénné tuningolt (ertsd full arany Simplex és Mafac) 50+ éves PX10esem. Csak az Ava kormanyszar helyére nincs meg egy tartósabb arany Philippe. A fehér oroszlán ma már ósdi, de akkor egy vadállat volt.
2018. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A boltban kaphato vmelyik országúti kerékpárhoz pl fék nem jo rá? Pl shimano.


Tulajdonkeppen a vázat és 1-2 dolgot tartanék meg a gyaribol, minden mas cserelve lenne. Mivel egy komolyabb kerékpár 100E feletti összegű.

2018. jún. 6. 20:14
 5/5 szlory ***** válasza:
Basszus! Most mondtuk, nem a fék a gáz!! Mégis mi a retket csinálsz, amikor kikopik a kozepcsapagy? Honnan szerzel francia menetemelkedésű csészéket? Ossz meg egy fotót, ne rabolt a saját és a mi időnket! Ha megnéztem, szerintem meg tudom mondani, van-e értelme. 1960-1980 között én vagyok az oroszlánszeliditő.
2018. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!