Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen mountain bike-ot vegyek?

Milyen mountain bike-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig csak alsó kategóriás biciklijeim voltak.

A mostani már 10 éves, és kezd teljesen tönkremenni.


-használtat akarok venni, kb. középkategóriásat

-naponta 15-20 km-t szoktam biciklizni

-főleg aszfaltúton és bicikliúton megyek, de rengeteg úthiba, padka van, ezért fontos, h bírja a strapát


nem igazán vagyok képben, ezért az érdekelne,h milyen árban milyen márkát érdemes nézni, meg h mire kell figyelni



2018. jún. 8. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy cx vagy trekking jobb lenne mint egy monti, ha csak aszfaltozol vele. Bár a monti is jó. Mennyi lenne az amit rá tudnál költeni első körben?
2018. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

montit szeretnék mindenképpen.


nem tudom, mennyiért lehet normálisat venni. 60at szánnék rá, azt hiszem.

2018. jún. 8. 10:21
 3/9 szlory ***** válasza:

Akkor mondjuk itt egy példa: [link]


29-est nem kapsz ennyiért, használtan sem, ha igen, akkor pedig a "kb középkategóriás" rész bukott, mert a leggagyibb jön ki annyiból - 100 alatt sem esélyes nagy változás. Márpedig aki városi közlekedésre vesz montit, az 29-est vesz, a többi köszörűkő és a kátyúkat, padkákat sem kezeli úgy.

2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Trekkingesített mtb-t, annak a gumija vékonyabb nem terep és kiemelt ívesebb a kormánya . Facen vannak kerékpáros csoportok ...
2018. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:

Az általad írt felhasználásra semmilyet.

De ha ragaszkodsz ahhoz, hogy flaszteren montival szívasd magad, akkor az általad említett összegért egy régebbi felső-középketegóriás gépet néznék.

2018. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó de ha nem montit veszek, akkor mégis milyet kéne, ami bírja is?


2 város között a bicikliút az még rendben van, de a szomszéd városon belül a bicikliútra komolyabb biciklivel rá se mernek menni az emberek, annyira rossz.

2018. jún. 8. 12:27
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Városi/trekking/crosstrekking/gravel esetleg cilkokrossz. Ezeket ilyen felhasználásra találták ki.
2018. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szlory ***** válasza:
ebből kis szerencsével megcsíphet 1 crosstrekkinget 60e körül, szigoruan használtan
2018. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, sztem akkor cross trekking lesz majd. köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!