Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez a kerékpár...

Treagu0311 kérdése:

Szerintetek ez a kerékpár megér ennyit? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagy erőkkel keresek egy hozzám közel álló kerékpárt, amit leginkább aszfaltra, kissé murvás utakra használnék. Max.150kt tudok érte kiadni. Trekket szeretnék főképp. Bár némi eligazítás rám férne mert nem vagyok annyira jártas a témába. :D [link]

2018. jún. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez megéri de nézd azért meg a ROMET oldalát ott is jól felszerelt akciós trekkingek vannak .
2018. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:

Cuki, amit pofátlannak tartok, az az, hogy:

1) a leggagyibb váltó karral szerelik

2) rugós nyeregcso, amit rövid időn belül cserélhetsz simára, mert ki fog kopni

2018. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges teleszkóp ilyen utakra + amit ennyért kapsz bicajt azon úgy is béna teleszkóp lesz, ami kb 1 hónapig fog mozogni.
2018. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg körülnézhetsz a használt hirdetésekben is, ott jobbat is ki lehet fogni.

Amúgy alap célra szerintem nem rossz. Bár magasabb kategóriából van két trekkingem, de 8 és 10 évesek, mindkettőnek működik a (suntour) teleszkópja. A nyeregteleszkópom szintén hibátlan, bár nem mondanám, hogy túl hasznos kiegészítő.

Nem egy csúcskategóriás bringa, de szerintem ez már a használható kategória.

2018. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!