Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogadható, hogy egy 300k-s...

Elfogadható, hogy egy 300k-s montin előfordulhatnak Suntour alkatrészek?

Figyelt kérdés
Szerintem abszurd, például hogy a hajtómű Suntour. Szerintetek?

2018. jún. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szégyen, pedig előfordul rendesen, főleg a márkásabb kerékpároknál pl. a villa.
2018. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
300k egy átlagos magyarnak túl sok pénz ahhoz hogy ne "csúcsminőséget" várjon érte egy biciklitől. Én is többet várnék..de ha 300ért jobbat adnának akkor ki venne drágább bringát? Nyilván csak az élsportolók vagy a full gazdagok rongyrázásból. Meg az is kérdés hogy egy ilyen bringán minek a javára kötöttek kompromisszumot 1-1 olcsóbb alkatrésszel.
2018. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol hogy suntour még nem feltétlenül rossz.

Hajtómű ok de 4szögtengelyes vagy isis,dual drive,hollowtech,hollowtech II? Nagyon nem mindegy.

Ha 4szög akkor baj van!

2018. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 kilóért magas felszereltségű ROMET bringáket kapsz és Rockridert a Dechatlonból , de takán Kellys is van már profi ennyiért . Míg a Merida Cube 250 környékén sem valami komoly áru .
2018. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!