Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék elektromosító...

Dávid86 kérdése:

Szeretnék elektromosító szettet szerelni erre a kerékpárra: Kilimanjaro Big Ben Sport Lehetséges?

Figyelt kérdés

A kerékpár:

[link]

Aki jártas e téren és tud ajánlani jó szettet ami nem túl drága azt szívesen fogadom.



2018. júl. 11. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Màrmint elektromos váltót szeretnél?


Vagy elektromos hajtást?


A hajtàst felejtsd el.

Elég drága,felmilla a belepő szint.


A váltó is az egy di2 is van annyi.De lehet mégtöbb...a csúcs szetteket elekrtomositják mert verseny alaktrész és azok álltalában nem olcsók.


Amugy a bringa max. a váltóval bírkozikmeg. A hajtás esélytelen.A váz kialakitás nem jó.



Ui:persze vannak akik tudnak mókolni valamit,de nem bizz mindenkiben.

2018. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Meghajtásra gondoltam.

Pl.: [link]

Csak ugye olcsóbban.

2018. júl. 11. 00:50
 3/7 A kérdező kommentje:
29-es kerót át lehet alakítani egyáltalán? Nézem a szetteket, azt írja hogy 26 vagy 28-asra lehet vásárolni.
2018. júl. 11. 00:56
 4/7 tothp ***** válasza:
A 29es az a 28as vatag gumival (622es), tehát igen. De egy vagyon. Ahogy előttem írták
2018. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:

Kinek mi a drága? Másfelől, fél milláért kapsz (na jó, 550-600-tól indul) BionX-et, ami a fenekedet is kinyalja és amúgy rátehető erre a 29erre is.


Ha szerényebb összegben gondolkozol, akkor keríts cirka 260e Ft-ot, hátsó agymotoros szettet (kerékkel, akkuval, alap vezérlővel) simán lehet venni ennyiért. És jót. Nyilván nem nyomatékérzékelős lesz, hanem pedálfordulatszám alapján adagolod a gázt (ez a régi metódus), ezt neked kell eldönteni, hogy megér-e félárat. (Illetve nem fog visszatölteni sem az akkuba, ez van)


Ha tetszik az ötlet, akkor viszont a megfelelőt kiválasztani nem ennyiből áll. A nyomatékigény és egyéb tényezők alapján kell konkrét típust választani, de az árkategóriák nem változnak.

2018. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szlory ***** válasza:
Mondjuk valami ilyesmivel van egy súlycsoportban, csak ez új: [link]
2018. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én egy ehhez hasonlót vettem, ugyanettől az eladótól, semmi probléma nem volt vele eddig. Ez mondjuk 26-os, de talán árulnak 29-eset is. Ha nem, akkor egy bringaszerelő biztosan át tudja fűzni neked egy 29-es felnibe.

2018. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!