Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Focus kerékpár vélemények?

Focus kerékpár vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem is az van, nagyon jól néz ki, de rengeteg vele a probléma (kékek, váltó, teleszkóp blokkoló), és arra lennék kíváncsi, hogy mások is tapasztalnak ilyet, akiknek Focus van?

2018. júl. 14. 18:51
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Melyik Focus? Milyen felszereltséggel? Mert az számít nem a gyártó. Az alkatrészeket (fék, váltók, teleszkóp, stb.) egyik sem maga gyártja, hanem a megfelelő gyártótól (pl. Shimano, SRAM illetve RockShox, stb....) vásárolja és azt szereli be a kerékpárjába. Ugyanaz az alkatrész, amely egy Focus kerékpárra szerelve hibásan működik, az ugyanúgy hibás lesz bármely más márkájú gépen...
2018. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemrég váltam meg focus buster enduro bringámtól..2008as model...nyúztam rendesen. Soha semmi baja nem volt csak országutira váltottam. Fékbetétcsere meg váltóigazgatás és bowdencsere volt, de ezek minden bringán elhasználódnak.

De az elsőnek van igaza! Minden "neves" gyártó rak össze komoly bringákat borsos áron igényeseknek, és gyengébbeket is olcsóbban, hogy minden vásárlói réteget lefedjenek. Ha te gagyi alkatrészekért fizettél akkor hiába van ráfestve a vázra hogy focus vagy merida stb..attól még szar lesz.

2018. júl. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahha, értem.
2018. júl. 19. 21:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 1.-nek: a bringa márkája Focus Cypress Exclusive Series, hátul Shimano Deore XT 10 sebességes váltó, elöl Shimano Deore Dynasys 3 sebességes,RST teleszkóp+blokkoló (a kormányon), és Tektro olajos tárcsafékek.
2018. júl. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!