Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Northwave Spike EVO MTB nevű...

Northwave Spike EVO MTB nevű cipőt néztem ki magamnak! Ehhez milyen pedált vegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 06:33
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
Milyen bringára, milyen felhasználásra?
2018. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tothp ***** válasza:
Hát ha MTB, akkor esélyes, hogy spd kell hozzá.
2018. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen! MTB a bringa. Földutakon és falvak közti kátyús utakon használnám leginkább. :)
2018. júl. 22. 12:32
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

A milyen bringa és milyen felhasználás kérdés továbbra is jogos.

Kényelmes túrázós országút-erdei ösvény kombóra nem érdemes vagyont költeni a legtutibb SPD jellegű cuccokra.

Fontos még, hogy mennyi dzsuva berakódása várható a cipőtalpba, az alja kategóriás SPD-k hajlamosak feladni a működést némi sáros-kavicsos trutyitól. Meg hát az országútra igencsak jó Speedplay fordított klipmechanizmusa is szeret megdögleni, ha a cipő talpát kitömi a sár.



Grammániákusoknak is mást lehet ajánlani.


Ami nekem BÁRMIRE bevált, az a Time Alium szériája.

Lehetetlen berakódó mocsokkal zavarba hozni, nem vészes a súlya, könnyű a belépés, atomstabilan fog és biztonsággal enged el, ha kell.

[link]

Ha ez a használt még nem kelt el, ideális vétel lehet baráti áron:

[link]

A Neuzernél még be van listázva 15 rugó alatti áron, szóval talán van még beszerezhető új. A patentja bronz, kopós és nem olcsó, érdemes bekészíteni egy-két párat, Time már nem gyártja, nem árt beraktározni.


A Crank Brothers habverő pedálja hasonló elv, az sem lehet nagyon érzékeny a használati körülményekre. Esetleg a talpfelülettel kombinált Candy 2 jó lehet.

[link]


20-30 közti áron elég sok helyen kínálják.


Használtat most nem találtam hirdetve.

2018. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!