Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 145 ezer forintért megéri...

145 ezer forintért megéri megrendelni netről, baddog-limited-ferfi-mountain-bike-29-et?

Figyelt kérdés
Kerékpárguru weblapjárol

#kerékpár #férfi #29 colos #férfi kerékpár #baddok
2018. júl. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A márkát nem ismerem, de átfutva a specifikációit, nagyjából ez a reális ár ezért a bringáért. Az első váltót azért lecserélném rajta, a hajtómű se egy "hűde", de ezzel már kimerészkednék terepre. A váz meg kifejezetten tetszik.
2018. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

114 ezer forint eredetileg a bicikli,csak az áfa ami sok pénzel felnyomja 27%


www.kerekparguru.hu weboldal


Néztem emagon meg extremdigital.hu-n biciklit,de nem megfelelő

2018. júl. 23. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont most akarom megrendelni, nekem nagyon tetszik. De csak a hidraulikus fékeset! Régen volt bowdenes tárcsafékes bicajom, hát ótvar szar egy találmány. Mármint a bowdenes tárcsafék, nem a bicaj. A baddog átlagos felszereltségű, de jónak tűnik. A brutál erős fényezés nagyon nagy előny, és az ingyenes kiszállítás, infós videó, stb is. Ennyi pézé, ilyesmi felszereltségű bicajok vannak, de csak a bicaj. Lehet fizetni a szállításért, aztán otthon még küszködsz mire beállítod a váltókat, és nem tudsz nézni hasznos videókat, max ki az ablakon. Nem vagyok beépített ember, jónak tűnik a bicaj.
2019. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vagyok. elolvastam minden tesztet. Bowdenes baddog sok helyen van. A limited lényegében a hidraulikus fékeket jelenti. Összességében jókat írnak a bringáról, kivéve az első teleszkópot, az olcsó és nem is túl jó.
2019. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!