Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire baj az ha 184 centise...

MrSzabesZ kérdése:

Mennyire baj az ha 184 centisen egy 54 es méretű országúti biciklit szeretnék használni? Sokat számítana?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 17:44
 1/3 anonim válasza:
63%
Én 171 cm vagyok és 54-es bringám van. Bár női, de szerintem a méretezés ugyanaz. Ebből kiindulva neked nagyobb kéne, mert kényelmetlen lesz.
2018. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az kicsi. Megfájdul a lábad, térded, hátad, nem tudsz hosszabb távokat biciklizni.

Ha csak 10-20km-eken használnád max és ritkán és találtál egy olcsó 54-eset (vagy nem olcsó, de tetszik), akkor próbáld ki, ha nem érzed kényelmetlennek, akkor vedd meg, de nincs sok értelme, mert ha komolyabban szeretnél egy idő után kerékpározni, sportolásra használnád, akkor le kell úgyis cserélned, mert kicsi.

2018. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak reménykedtem hátha nem annyira gáz, de akkor inkább keresgélek tovább:D Köszi szépen a válaszokat
2018. aug. 10. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!