Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tanuljak egykerekezni...

Hogyan tanuljak egykerekezni biciklivel?

Figyelt kérdés
Néha összejön pár méter, úgy szoktam, hogy kicsit felrántom és elkezdek tekerni, de így nem tudom fent tartani sokáig.. Néha pedig annyira hátradőlök, hogy le kell tennem a lábam. Van erre valamilyen módszer? Hogyan tartsam meg?

2018. szept. 8. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis sebességre állítsd a váltót, úgy egy erősebb tekerésre, automatikusan felugrik az első kerék, aztán figyeld ki a súlypontodat, előbb utóbb rá fogsz érezni
2018. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja, meg könnyebb ha az ülés alacsonyabban van. De youtubeon van sok tutorial, linkelnék de tuti törölnék a válaszom. How to wheelie...beirod kiadja
2018. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha lent van a nyereg, alig tudom megemelni pár centire, ha magasan van, akkor sokkal könnyebb számomra.
2018. szept. 9. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlypont kérdése. Vannak ócska vázak, amiknek elől van a súlypontja, azokat normálisan az életben nem fogod tudni megtartani egy keréken. Ilyen vázaknál segít, ha feljebb rakod az ülést és hátrébb ülsz rajta, csak akkor meg vigyázz, nehogy hátrabukj.
2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!