Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mik a tapasztalatok ezzel a...

Mik a tapasztalatok ezzel a kerékpárral?

Figyelt kérdés

Kezdő outit keresek, de csak ilyen árkategória jöhet szóba. Tudom, hogy ennyi pénzért nem kapok hibátlan bicajt, de próbálom ezt az összeget egy viszonylag használható kerékpárra költeni. Ezt a kerékpárt néztem: [link] Árban eddig mennék el, ha valaki ajánlana mást is, akkor megköszönném. Esetleg egy első-hátsó váltócsere még bejöhet a bicajhoz.


Köszönöm!



2018. szept. 17. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy használtan nem szeretnék vásárolni, mert néhány alap kivételével nem igazán értek a bicajokhoz,így nem tudom, hogy mit kéne néznem rajtuk.
2018. szept. 17. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó ez és annyiért márkásabbat nem kapsz jó felszereltet csak használtat .
2018. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facen van a BTWIN Magyarország csoport , ott kérdezz rájuk . Használt 15-35 évesek megkímélt szervizeltek 28-55 ezerért már lehet venni pl TESTBIKEon .
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig sokkal jobban járnál használttal hidd el.

Egy srác árul most egy csoportban egy karbon villás wiliert 10-es campa daytonával. Kereken ugyan ennyiért...


Nem egy liga.

2018. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem arról van szó, nem azért nem veszek használtat, mert valaki már használta. Csak csupán nem nagyon értek hozzá, szóval simán átverne engem bárki. Egy üzletbe pedig könnyebben tudok visszamenni, ha bármi problémám van. De azért nézelődök, hátha lesz valami jó használt.
2018. szept. 17. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak van egy haver/ismerős/akárki aki ért picit hozzá.
2018. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!