Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kezdjek el versenyszerű...

GanjaSG kérdése:

Hogyan kezdjek el versenyszerűen kerékpározni (MTB)?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy esetleg először valamilyen egyesülethez kell csatlakozni? Vagy be kell nevezni valami amatőr selejtezőbe?

2018. szept. 18. 20:31
 1/5 Száron válasza:
Szia én is mtbztem és én szerintem menj egyesülethez sok sikert!
2018. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Száron válasza:
Mert jobban felkészítenek
2018. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ez hogy működik, bemegyek egy egyesülethez, hogy ez meg ez a tervem, és szeretnék belépni?!
2018. szept. 18. 21:39
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Keresel egy szimpatikus egyesületet, belépsz és közlödb hogy milyen szakágban szeretnél versenyezni. Indulsz pár amatőr versenyen és ha meggyőzőek az eredményeid, akkor az egyesület segít licencet szereznib amivel már komolyabb versenyeken is indulhatsz -emellett az esetleges támogatókon keresztül kedvezményesen juthatsz felszereléshez is...
2018. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyesület.

Ott kőzlöd,hogy versenyezni szeretnél.

Ott (ha vannak) a lisences versenyzőkkel edzhetsz együtt.

Melette uszol és futsz is.


Ha komolyabb a csapat akkor van edző is aki felméri,hogy milyen szinten vagy és meg is mondja,hogy érdemes e strapálni magad.

(15+évesen már nem.)

De amatőr versenyen (profin is) bármikor indulhatsz.

A lisence lényege inkább nemzetkőzi szinten érdekes,bár ha nem tudsz labdába rúgni akkor mindegy.


Bàr ha nagyon "ott vagy" akkor lehet az is,hogy megkeresnek és csatlakozási lehetőséget kínálnak. Bàr ehez magyar kupa futamot kell nyerni.

2018. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!