Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Villáskulcs helyett milyen...

Villáskulcs helyett milyen "kis helyet" foglaló szerszámot használhatok?

Figyelt kérdés
10,13,15 méretben kellene kulcs, de nem akarok három villáskulcsot venni, nem pakolászom. Milyen alternatívák léteznek?

2018. okt. 1. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Há' pedig a váztáskába kell a szerszámot rakni. Annak rázza ki inkább a lelkét a bicikli mint a telónak.

Én sosem rakom a telót és más elektronikus eszközt sem a biciklite (kormányra, táskába, stb.)

Adott esetben egy göröngyös úton érheti akár 40-50 G-nyi erő is a készüléket amitől a forrasztások megszakadhatnak benne.

Ezt szorozd össze azzal, hogy mondjuk 10 km-en mennyi gödöngy van.


Én atd mondom inkább verje le a villáskulcsról a matricát a táska mint a telódat tegye tönkre.

2018. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát kösz, de én akkor is ott tartom, mert számomra kényelmesebb (most nem ez a lényeg, nem ezért tettem fel a kérdést).
2018. okt. 10. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!