Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Manitou M30 teleszkóp Suntour...

Manitou M30 teleszkóp Suntour XCM V2 helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy finomabban mozgó teleszkópot a bicómba és ezt a Manitou M30-as levegős teleszkópot néztem ki. 70.000 Ft környékén nézelődök ennél többet nem szeretnék költeni. Az új teleszkóp egy Suntour XCM V2-t váltana. Szerintetek ez a Manitou teleszkóp megfelelő lenne enyhe dirt jumpingra, street felhasználásra? Nem tudom hogy a 105 kilós testsúlyom mennyire terhelné meg a teleszkópot. Vagy ebben az árkategóriában tudnátok jobb villát ajánlani? A válaszaitokat előre is köszönöm!
2018. okt. 12. 12:56
 1/2 szlory ***** válasza:
Az M30 egy jól mozgó XC teló, de a puhábbak, ruganyosabbak közül való. A te súlyoddal lesz baja rendesen, ha az általad leírtak szerint próbálod majd használni. A mozgására szerintem nem lenne panaszod, de az ilyen mértékű szélsőségekre nincs felkészítve ez sem - mint igazából semmilyen 100-150e alatti teló. Neked legalább valami AM/enduróra célzott 140-160at mozgó kéne, nem?
2018. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, de sajnos csak ennyi a keret amit a fejlesztésre tudok szánni. Esetleg maradnom kéne a rugós teleszkópoknál? Nem tudom, hogy ebben az árkategóriában van-e nyílt olajfürdős szépen, progresszíven mozgó teleszkóp?
2018. okt. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!