Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki fóliázott már biciklit,...

Valaki fóliázott már biciklit, hogyan kell kivitelezni?

Figyelt kérdés
Akarok venni karbon fóliát és gondoltam,hogy az egész biciklit le lehetne fóliázni csak nem tudom,hogyan kezdjek bele.

2018. okt. 24. 19:56
 1/2 szlory ***** válasza:

A kerékpár formája (szűk csövek) végett nem való fullba fóliázásra. Tele lesz illesztési pontokkal, amit nem tudsz eldolgozni szépen. Ha ez számodra nem gond, akkor csináld.


De hogyan kezdj bele? Mégis? Vegyél rengeteg fóliát és szerszámot. Ipari szike és simítóélek az alap, meg nyilván hőlégfúvó vagy azt helyettesítő eszköz. Ezek után úgy dolgozz szerintem, hogy a csöveket egyesével becsavarod, ügyelve arra, hogy az illesztést hol fogod megcsinálni. Mivel vékony anyag, ezért nem futhat rá másik rétegre, mert úgy is meglátszik. Esetleg az illesztésekre dizájnolhatsz egy-egy versenycsíkot. :D


A legdurvább a támvillák merevítéseinél, a papucsoknál és a villa vállánál lesz.


Szinte kizártnak tartom a frankó végeredményt, de leszedni sokkal könnyebb, mint feltenni. Max tanulsz belőle!

2018. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,elgondolkodtató amit írtál.
2018. okt. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!