Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdenék bele a testépíté...

Most kezdenék bele a testépítésbe és így tudnám kivitelezni szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
17éves 180cm magas 60kg/f vagyok és izomtömeg növelésbe szeretnék belekezdeni.Az étkezésem a shopbuilder szerint van belőve,a tápkiegészítők pedig BCAA,Zöld Jumbo,stillmass tejsavófehérje,Mega Daily az elosztás úgy történne hogy reggel 6-kor BCAA+zab+fehérje,délben mega daily,délután edzés előtt BCAA edzés után BCAA+zöld jumbo+mega daily, és estére BCAA+Fehérje+Kazein (ezek csak a kiegészítők az étrendem három óránként történne az ajánlások szerint). Csak az lenne a probléma hogy az edzést itthon tudnám elvégezni és ahhoz csak egy húzódzkodóm,2kézi súlyzóm ami 15kg-15kg,tolódzkodó lenne+fekvőtámasz felülés. Így az étrend mellett+ezzel az edzéssel érhető el tömegnövekedés? Nekem az se számít ha 5-10év alatt de 80-90kg szeretnék mindenképp lenni.Ectomorph alkat vagyok.Vélemények?

2016. máj. 29. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Bcaa még felesleges jumbot felejtsd el, állítsd ossze az étrended jumbo nélkül.
2016. máj. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:

BCAA tökfelesleges tömegeléskor, semmit nem tesz hozzá. A jumbo is felejtős, vegyél proteint és ahhoz tegyél összetett c-t edzés utánra. A 15 kilós súlyzócskával nem mész sokra, mivel emelni kell a terhelést ha izmos akarsz lenni. Naturálban úgy tudsz izmosodni, ha jelentősen erősödsz is. A felülés az szar, mivel elcseszi a gerinced és főleg a csípőhajlítók dolgoznak. Hasprés kell és lábemelés függeszkedve + plank. 90 kg nem leszel naturálban szálkásan 180 centisen.

Írhatnék még oldalakat, de olvass inkább, mert még nem vagy képben: google: sárga kapszula pdf.

2016. máj. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!