Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért mondják, hogy a Decathlo...

Miért mondják, hogy a Decathlonban nem érdemes biciklit venni?

Figyelt kérdés
Nekem egy Riverside 500-asom van és 900 km után még semmi műszaki problémám nem volt vele. Mire számítsak a jövőben?

2018. nov. 4. 09:56
1 2
 11/19 szlory ***** válasza:
Alaposan, mi? [link]
2018. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

[link]


még az 520-asra is jár 90ért. bár én nem fogom neked keretezgetni :D

2018. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te aztán fogalmatlan egy fazon vagy . AZ A VÁLTÓ SAJÁT FELFOGATÓJA NEM PLUSZ VÁZ VÁLTÓFÜL !!! XD XD ;D Nyisd ki a szemed meg az eszed használd mielőtt dőreségeket írsz !!! A testbike is leírta több minősítésében a hiányát negatívumként . Keress rá mi a váztartozék váltófül KÉP keresőben aztán rá döbbensz !
2018. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A vevők meg annyira a biztosra mennek hogy tesznek még áutólag feleslegesen váltóvédőt is ? Ugye ugye XD XD XD XD
2018. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Szakmailag:


A facebookon meg azt olvastam, hogy a cigarettafüst nem rákkeltő. Úgy, hogy te is értsd: a testbikera mindenki azt ír amit akar, és attól, hogy egy hülyeség le van írva, még nem lesz igaz. Akár még te is írhatnál véleményt.


Ezen nincs váltófül: [link]


Ez pedig egy X3 váltó:

[link]


Nézegesd reggelig a 3, hátha megvilágosodsz.

2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a 3 képet*
2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim egy 180ezres rockrider (decathlon) gèppel:

-elsőfèk betètek: egy hosszabb 10% körüli lejtőn beègnek, megreped, utána alig fog.

- elsőfèktest felfogható pont: a tartófül pontatlanul van kidolgozva, párhuzamosság nagyon nehezen beállítható.

- első villa: csillapítása semmi, földúton, köveken pattog a kerèk. elsőfèk annyira kèpes elcsavarni a villalábat, h satuban kellett visszahúznom. tömítèsek semmit sem érnek benne, állandóan telement vízzel, sárral, gyakran kellett emiatt szètszednem, mert szorult.

- kormánycsapágy: kb 3 hét után kezdett kotyogni, majd mèg 1 hónap, és darált is. szètszedve láttam, H a golyók a csèszèbe szinte belemaródtak. Állandóan telement homokkal.

- váz: túl hosszú fejcső, terepen nehezen irányítható. inkább hosszabb pályázásra alkalmas.

- hátsó kerèkagy: kónusz, golyók, csèsze teljesen elkopott 1 hónap alatt. annyira, h már menet közben hallottam a zörgèsèt. racsnizás hangján h mióta lehetett hallani, h hajolt a tengely, azt nem tudom. talán már úgy is vettem.

- közèpcsapágy: 3 hónap után erősebb hajtásra kattog, ropog. H miért? a csapágyháznak csak a váz egyik oldalán kèpeztek ki menetet. így a csapágy a váz anyagát fárasztotta el.

- pedál: kb 2000km-t bírt, mire már szinte magától akart szètesni.



Összegzèskèpp, h mikor, kinek èri meg ilyen kerèkpárt venni: ha külföldi rokon jön, és neki kell pár hètre. ha gyereket tanítod kerèkpározni. időseknek aszfalton korzózgatni. ha alapszinten szeretnèd megtanulni a bringaszerelèst (gyakori program lesz), és kèzügyessèget szerezni.



Ahogy èn használtam: napi 16km munkába járás, havi 2db 360km-es túra, városban, hegyi földutakon (kirándulós kènyelmes tempóban) Beletekert km eredeti állapotában kb 500, azóta (csak a váz maradt eredeti) 12-14ezer, 5 èv. Súlyom 70kg.

2018. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért nem vitted vissza a Decathlonba? Vagy miért nem írod osztod ezt meg a honlapjukon? Ott 15 vélemény van a 19ezres rockrider-ről és mind pozitív, sőt pont az ellenkezőjét írják, mint amit te (pl. 1500 m szint alatt sem tűnt el a fékhatás, a 'teleszkóp' meglepően nagyon kellemes csalódás, stb.)

Azt írod a középcsapágy 3 hó után kattog, kormánycsapágy 3 hét után kotyog, fékbetét nem fog. 1 év garancia van minden kerékpárra, ennél a vázra, villára, kormányra, kormányszárra élethosszig tartó. Visszaviszed és megcsinálják (-ták volna) garanciában vagy ha ennyi garanciális baj van vele még talán ki is cserélték volna.

2018. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy ideig cserèltettem az alkatrèszeket, aztán meguntam, és ami èpp elromlott, azt jobbra cserèltem. Kapott ipari csapágyak novatec agyakat, tioga kormánycsapágyat, truvativ monoblockot, felújított marcocchi teleszkópot. Az elègedetlensègem okát belátom, nem arra használtam a kerèkpárt, amire kèszült. Alkalmi felhasználásra, tekerni havi egyet a városligetben tökèles. Ezek MTB stílusú, de inkább tracking felhasználásra szánt bicók.
2018. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!