Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes dirt-et lecserélni...

Érdemes dirt-et lecserélni bmx-re?

Figyelt kérdés
Van egy 2007es Magellan Polar-x 4x dirt bicóm.De nem használom ki.Bmx-ezés sokkal jobban érdekel.Lecserélném egy wethepeople reason 2009 bmx-re,de aggódom hogy nem fog hiányozni a váltó,teleszkóp,stb..
2010. jún. 27. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ezt csak te tudod eldönteni!;) van aki dirt bike fan, de van aki a bmx-re esküszik! én személy szerint inkább hagynám a dirt bringát meg, mert ha még a dirt bringádon is fent van a váltó, akkor bmx-en az meg a teleszkóp nagyon hiányozni fog! meg azért a méretei is kisebbek, szóval (nem tudom mennyit tekersz 'szabadon') ha tekerni kell sokkal könnyebben lehet vele mint egy bmx-el! azzal csak arra jó, kimész az utcára (vagy ugratókhoz) és tanulod a trükköket, ugrálgatsz!

de ezt csak te tudod eldönteni, hogy érdemes-e, mert végülis én csak tanácsot adok, de használni/megvenni te fogod!:)

2010. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen..köszi =)


Várok még válaszokat

2010. jún. 27. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem. Én úgy gondolom, hogy a biciklis hierarchián a bmx bicó a dirt előtt van:D Szóval csak visszafele haladnál. Inkább fölfele menj. Próbálj meg downhilles egekbe szökni:D-->lemenni:) Én nemsokára outis utakra evezek:D:D:D:D Az a biciklizés másik csúcsa a dh mellett.



(sokan nem fognak velem egyetérteni, de hát ez így van....)

2010. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt igazából nem értettem xD


Most a bmx vagy a dirt mellett állsz?:D

2010. jún. 27. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
SZerintem furcsa lesz a bmx mert haverom bmx ével szoktam járkálni mert cserélni szoktunk az enyémmel könnyebb egykerekezni és szinte mindenhova az övével járok de egy bunny hopot nem tudok megcsinálni mert teleszkópból adom be
2010. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja: dirt
2010. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!