Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ferde a kerekem. Mit tegyek?

MarceLL9999 kérdése:

Ferde a kerekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A biciklimben eltört a hátsó tengely. Azt kicseréltettem egy új tengelyre és amikor beillesztem a kereket a helyére akkor ferdél áll és nem tudom egyenesfehozni. A féket sem tudom így beállítani mert mindig megszorul a ferdeségnek köszöngetően.

Ebben az esetben mi a teendő?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 28. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod egyenesbe állítani?
2018. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert megfeszül amikor próbálom. Ha nagynehezen sikerül akkor amikor húzom az anyát ráfele akkor elmozdul és ugyan úgy megfeszül.
2018. dec. 28. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ferde vagy inkább oldalra áll?

Kép?

2018. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hézagoló alátétek nem maradtak ki vagy a sorrendek meg az oldalak nem lettek felcserélve ? Akkor van ilyen még amikor a lánc feszíti a váltót meg a kereket , váltsd le elől a legkisebbre hátul a legnagyobbra . Ekkor optimális oldal és közép iránt megtudod , illesztés után stabilizáld a csavarokkal és húzd meg felváltva erősen . Ha ez sem sikeres a kerék belső agy meneti része hasadt el .
2018. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!