Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért bicikliznek állva a...

Miért bicikliznek állva a 13-18 év körüli emberek?

Figyelt kérdés
Amikor kb. ilyen korúakat látok biciklizni, akkor szinte 10-ből 9-szer úgy tekernek, hogy közben állnak. Pedig nem emelkedőn és nem olyan sebességgel mennek amit olyan nehéz lenne ülve is elérni, de még csak olyan terep sincs amit ki tudnának rugózni a térdükkel. Mostanában csak gondolkoztam ezen, de most hogy naponta látok olyanokat akik sima beton úton kb. 10-el a nyeregből kiállva gurulnak, gondoltam megkérdezem nektek mi erről a véleményetek.
2019. jan. 22. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam állni ha már teljesen elzaibbadt a lábam, és lejtőn/egyenes talajon megyek
2021. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert valahogy beálitották a nyerget a boltban és ők hozzá nem nyulnak nehogy elromoljon,mint a váltó...
2021. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!